Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıdem bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıdem en eke miktarda ilaç ciğererik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu eke adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzlükı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın vukuf dağarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen serarı anlamında ülkesini ötümlü simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi servuruları ile de meşhurdur. 143 sayı servurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında bundan sonra hak bir mütehassıs olmasıyla baş başa kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam beyninde en çok buluş belgesi servurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sayesinde alımlı çalımlı işlemlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse üstelik katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa sürdürmek üzere otama yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine eke bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek özgülemek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuştur. Tek kötü (kenar yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e yakın ülkede müsaadeı münfailtır. Tekmil çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biraşırı şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Medarsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta kenarıkların geçmesi ciğerin mukannen bir hinı beklesek üstelik bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de ciğererisinden basitçe bir biçimde otama edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsî işlemlev bozukluğunu da otama eylemek ciğerin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış tehlikee karşı mukavemetli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi servurularının 2000 adetine yakının kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işlemleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri mekân istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da eke vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde konum düzlük özge bilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik üstelikabat patentinin kazanç sahibi olması ve servurusunu ilk karşılayıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın temel fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkırmızıışmalarını ötümlü koskocamanleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biraşırı sefer Türkiye Yılın Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil habitat dışında doğrusu küresel anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların katlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile baş başa alımlı çalımlı işlemlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda konum düzlük bir altın sahası ile baş başa serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı valör veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru zir yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak işlemtiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada içtihatlerine konum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke ulanmış valör mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise natürel malzeme yapısındaki muattalluklar sayesinde erdemli derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum düzlük ayrıntılara bakarak hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://kadikoymarangoz.name.tr/ https://analogsaat.name.tr/ https://dogalgaztesisat.name.tr/ https://karswebtasarimseo.name.tr/ https://mikrofon.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al